29. 1.
Kavárnička CENTRA AKTIVIT

Ve výuce používáme centra aktivit. Jak ale taková centra vypadají? Přijďte si s námi popovídat nejen o tomto tématu v úterý 29.1. od 16.00 v budově školy ZŠ Pod Montací, Běloveská.

18. 2. - 22. 2.
TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Zveme všechny rodiče, budoucí rodiče i přátelé k nahlédnutí do naší školy. Přivítáme Vás nejen přímo v hodinách, ale i ve družině.

28. 2.
Předškoláček

V těchto termínech budeme v naší škole pořádat pro všechny předškoláky 3 setkání. Na setkáních si budeme hrát, společně si třeba zazpíváme a něco se i naučíme.

Těšíme se na všechny předškoláky i jejich rodiče ve dnech 28.2., 14.3. a  21.3. vždy od 16 - do 16:45.

4. 4.
ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY

Zápis do první třídy bude probíhat v budouvě školy - ZŠ Pod Montací, Běloveská od 14 do 18 hodin. Na všechny se moc těší celý tým školy.

Již proběhlo:
31. 10.
Halloween party

Strašidelné odpoledne pro nebojácné a děsivé školáky.

8. 11.
KAVÁRNIČKA PRO RODIČE S MATEMATIKOU PROFESORA HEJNÉHO

Přijďte se seznámit s matematikou, kterou v naší škole vyučujeme. S jejími 12 základními principy a s některými prostředími. Užijeme si příjemnou chvilku.

23. 11.
Tvoření na Vánoční jarmark

od 15 hodin

7. 12.
Představení dramatického kroužku z knihovny.

Ve 13 hodin ve družině zahraje dramatický kroužek představení o Astrid Lindgrenové.

13. 12.
VÁNOČNÍ JARMARK

15 - 18 hodin, v 16 hodin - společné zpívání koled, pořádá spolek rodičů Začít spolu Náchod, kdo budete chtít pomoci s přípravou, můžete přijít už po 14 hodině

Zatím žádné galerie.