Podpořte nás

Budeme rádi, když nás podpoříte finančním nebo věcným darem.

Vystavení potvrzení o poskytnutí daru je samozřejmostí. Při částce nad 1000 Kč můžete potvrzení použít pro snížení základu daně z příjmu.

Žádost o sponzorský dar (pdf)

Náchodský spolek rodičů Začít spolu
Adresa: Běloveská 637, 547 01 Náchod

Předseda
Daniela Šolcová
daniela.solcova@zspodmontaci.cz

Místopředseda
JUDr. Dita Vávrová
dita.vavrova@zspodmontaci.cz

Místopředseda
Mgr. Lucie Kejzlarová
lucie.kejzlarova@zspodmontaci.cz

Věcný dar

Rádi přijmeme tyto věcné dary (mohou být použité, ale moc prosíme funkční a zachovalé):

• školní lavice a židle
  • talíře čistě bílé
  • hrnky čistě bílé
  • laserovou černobílou tiskárnu
  • projektor
  • stojany na kola
  • papíry
  • zbytky látek
  • květiny pokojové vzrostlé

Daruj knihu dětem ze ZŠ Pod Montací

Máte doma dětské knihy, ze kterých vaše děti už vyrostly? Víte, jaká kniha vaše děti zaujala a chtěli byste s ní udělat radost i jiným dětem? Podpořte tuto akci!

Rádi bychom vybavili knihovnu pro děti pěknými a osvědčenými knihami, které by se jim dobře četly. Podpořte malé čtenáře a věnujte naší škole dětskou knihu. V měsíci říjnu můžete knihy nosit nebo zasílat na adresu: ZŠ Pod Montací, Běloveská 637, Náchod 547 01.

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz

2. Vyberete naši organizaci (Náchodský spolek rodičů Začít spolu) a e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!