Podpořte nás

Holé stěny nestačí

Čeká nás nová výzva – máme další budovu, kam se od září 2022 přesune druhý stupeň a vzniknou nové odborné učebny. Pojďte s námi do toho a pomozte nám vybudovat pro děti příjemné a hlavně podnětné prostředí! Vše najdete na www.darujme.cz/projekt/1204934 nebo pomocí QR kódu.

Budeme rádi, když nás podpoříte finančním nebo věcným darem.

Vystavení potvrzení o poskytnutí daru je samozřejmostí. Při částce nad 1000 Kč můžete potvrzení použít pro snížení základu daně z příjmu.

Podpořte nás finančně

Darujte právě teď

Pomůžete tak dalším dětem studovat v programu Začít spolu se slovním hodnocením.

Vedoucí fundraisingu
Ing. Markéta Maixnerová
Pokud chcete darovat dětem do školy věcný nebo finanční dar, ráda se s vámi sejdu osobně.
maixnerova.marketa@gmail.com

Začít spolu Náchod z.s.
Adresa: Běloveská 637, 547 01 Náchod

Připojte se k nám

Jsme rádi za každého dalšího člena týmu, který se chce s námi podílet na rozvoji školy.

Vedoucí fundraisingu
Ing. Markéta Maixnerová
Přidejte se k nám a pomozte získat pro děti dostatek financí na vybavení a provoz školy, budeme rádi za každou pomoc. Můžete s námi přímo žádat sponzorské dary nebo nás napojit na lidi, kteří by naše děti rádi podpořili.
maixnerova.marketa@gmail.com

Vedoucí skupiny Zažít spolu
Bc. Žaneta Koubková, DiS.
Připojte se do naší skupiny a oživme spolu školu :-). Pořádáme společné akce pro děti, učitele a rodiče. Vypomáháme na akcích školy.
koubkovazaneta@gmail.com

Vedoucí PR
Bc. Eliška Suková
Pomáhejte mi se psaním článků, příspěvků, s grafikou, posílejte mi nápady na užitečné informace pro ostatní rodiče vhodné na web, facebook nebo do novinových článků.
esukova@zspodmontaci.cz

Vedoucí dotací
Mgr. Iva Laštovicová
Můžete se připojit ke mně, pomůžeme škole se získáváním dotací a nebo mi můžete jen poslat nápad na místo, kde je možné žádat.
iva@pferda.cz

Naše paní hospodářka
Olga Brožová
Kontaktujte mě, pokud potřebujete cokoliv ohledně administrativy ve škole nebo spolku.
obrozova@zspodmontaci.cz

Předseda
Jakub Mikunda
jakubmik@zspodmontaci.cz

Místopředseda
Mgr. Iva Laštovicová
iva@pferda.cz

Kontrolní výbor spolku

Bc. Zdeněk Krákora
reditel@mestskyklub.cz

JUDr. Dita Vávrová
advokat@ditavavrova.cz

Mgr. Renata Tylšová
rtylsova@zspodmontaci.cz

Věcný dar

Rádi přijmeme tyto věcné dary (mohou být použité, ale moc prosíme funkční a zachovalé):

• lego
  • hry a hračky pro školní děti
  • stavebnice merkur
  • basketbalový koš
  • hudební nástroje
  • míče
  • stojany na kola
  • papíry
  • zbytky látek
  • květiny pokojové vzrostlé

Daruj knihu dětem ze ZŠ Pod Montací

Máte doma dětské knihy, ze kterých vaše děti už vyrostly? Víte, jaká kniha vaše děti zaujala a chtěli byste s ní udělat radost i jiným dětem? Podpořte tuto akci!

Rádi bychom vybavili knihovnu pro děti pěknými a osvědčenými knihami, které by se jim dobře četly. Podpořte malé čtenáře a věnujte naší škole dětskou knihu. V měsíci říjnu můžete knihy nosit nebo zasílat na adresu: ZŠ Pod Montací, Běloveská 637, Náchod 547 01.

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz

2. Vyberete naši organizaci (ZŠ Pod Montací - Náchodský spolek rodičů Začít spolu) a e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, TADY najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně" :)

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Výroční zprávy

Výroční zpráva 2020

Výroční zpráva 2019

Královéhradecký kraj podpořil školu v programu Nadání není překážkou